RSS
 

Lis

Tomasz Lis -

To jest już koniec, nie ma już nic

Stało się. Koalicja zepsucia, niszczenia wartości, unicestwiania rodziny, gnębienia moralnej większości, destrukcji moralności, osiągnęła kolejny sukces. Cywilizacja śmierci i zboczenia zwycięża. Dziś w Wielkiej Brytanii.

 

O katastrofie w brytyjskim parlamencie usłyszałem po 20-tej jadąc do domu samochodem. Audycję w TOK FM prowadził redaktor Daniel Passent. Temat audycji był ważny – sport, tężyzna fizyczna szeroko pojętej populacji. Ważna rozmowa, bo wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Wszystko było jak należy, gdy nagle ojciec prowadzący(a w zasadzie ojciec i dziadek prowadzący), redaktor Passent, uznał za stosowne przerwać dyskusję. Uczynił to nie po to, by w dyskusji o tężyźnie fizycznej szerokich mas, pojawił się jakiś nowy wątek. Nie, o nie. Redaktor Passent przerwał audycję, by poinformować, że brytyjski parlament zalegalizował małżeństwa homoseksualne.

Redaktor Passent nie wyraził, trzeba mu to oddać, zachwytu, ale jego gest miał charakter, by tak rzec, afirmacyjny. Mówiąc wprost, Passent nie ukrywał, że się cieszy. To mnie zgorszyło, bo oto w dyskusję o zdrowiu i tężyźnie na siłę wpleciono temat zepsucia i Sodomy, a nawet Gomory.

Miał rację Krzysztof Kononowicz. Nie będzie niczego. Kolejne bastiony zachodniej cywilizacji upadają. Jakby nie słyszeli mądrych słów papieża Benedykta, a także równie mądrych słów biskupa Dydycza i ojca dyrektora. Czyli pedały będą miały już nie tylko związki partnerskie. Będą mogli też zawierać śluby.

Zła to wiadomość dla Europy i dla świata. Cywilizacja śmierci i zepsucia zatacza coraz szersze kręgi. Pedalstwo będzie w kolejnym kraju zupełnie bezkarnie szerzyć zgorszenie. Małżeństwa heteroseksualne będą się rozpadać, heterycy masowo przejdą na gejostwo.

Na szczególne potępienie zasługuje fakt, że promotorem tego haniebnego rozwiązania był Cameron David. Konserwatysta. Ten co obiecał profesorowi Legutce, że w negocjacjach w sprawie kasy Polski skrzywdzić nie da. Ale nie powiedział podły kłamca Legutce, że chce niszczyć fundamenty chrześcijaństwa i moralności. Cynik. Oszust. Zwyrodnialec.

To już kolejny kraj w Europie, który zdecydował się na rozwiązania godzące w małżeństwa, w rodzinę, w moralność, w przyszłość, w prokreację, w niejałowość i w użyteczność. Posłanko Pawłowicz, proszę na to zareagować, potępić, napiętnować, tak jak tylko pani umie, inteligentnie i z wdziękiem.

Francja właśnie padła. Wielka Brytania właśnie padła. Niemcy padły już wcześniej. Skandynawia też. Hiszpania też. Takiej chcemy Europy? W takiej unii być chcemy? Chcemy mieć z nimi(ok, ze Szwecją nie, ale z większością tak) wspólną walutę? Nie, po stokroć nie. Naszą walutą są wartości.

Jakie to wartości? Niech poczytają ci pożal się Boże Europejczycy, teksty naszych nieprzekupnych, bezkompromisowych niepokornych, Oni za złotówę swoich przekonań nie przehandlowują. Oni wiedzą, że są wartości, które ceny nie mają. Oni wytłumaczą Brytolom i innym, że jest jeszcze Polska, są jeszcze ideały, jest wierność zasadom.

Siły amoralności i zepsucia są w ataku. Dziś widząc upadek Wielkiej Brytanii krzyczą „jeszcze jeden”, bo życzą sobie upadku kolejnego kraju. Ale my odkrzykniemy na to – „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało” i dorzucimy „Polska, biało – czerwoni”. I będziemy się bili o rodzinę, małżeństwo i dziatki nasze do ostatniej kropli krwi.

Siły postępu w Polsce mają się dobrze. Zmądrzały nawet i zacieśniły szeregi. Jeszcze 14 miesięcy temu nie chciały wicemarszałek Nowickiej. Teraz uderzą w Nowicką w Grodzką. Dadzą odpór jakiejś trans-nie wiadomo co. I dobrze. Moralność musi zwyciężyć.

W naszej walce nie jesteśmy sami. Istnieje nieformalna koalicja zwolenników moralności i prawości, ładu i porządku. Jest z nami Iran i Arabia Saudyjska, jest Korea Północna i Kuba. Nie damy się. Będziemy walczyć. Będziemy przedmurzem. Jak zawsze. Polonia semper fidelis!

Źródło: naTemat.pl

Dodaj komentarz