RSS
 

Brudziński (02.04.15)

 

MONIKA OLEJNIK WYRZUCA BRUDZIŃSKIEGO ZE STUDIA „KROPKI NAD I”. NAZWAŁ JĄ „PRZYJACIÓŁKĄ URBANA”

Krzysztof Majak
02.04.2015
Monika Olejnik wyrzuca Brudzińskiego ze studia "Kropki nad i". Nazwał ją "przyjaciółką Urbana"
Monika Olejnik wyrzuca Brudzińskiego ze studia „Kropki nad i”. Nazwał ją „przyjaciółką Urbana” • Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Czwartkowa „Kropka nad i” zakończyła się zdecydowanie wcześniej niż zwykle. – Kończymy rozmowę – powiedziała do Joachima Brudzińskiego prowadząca program Monika Olejnik. Wszystko przez to, że przywołał słynne nagranie sprzed lat, kiedy po audycji w radiowej „Trójce” Olejnik wsiadła do jednego samochodu z Jerzym Urbanem.

Gość „Kropki nad i” zasugerował, że Monika Olejnik jest przyjaciółką Jerzego Urbana. – Jerzy Urban nie jest moim przyjacielem. Podwożenie nie oznacza przyjaźni – powiedziała do Joachima Brudzińskiego rozwścieczona dziennikarka.

Powodem kłótni było to, że rozmowa nieoczekiwanie zeszła na sprawy z przeszłości, których „trzeba się czasami wstydzić”. Olejnik prosiła swojego gościa, aby spróbował sobie takie rzeczy przypomnieć.

– Gdyby pani bardzo chciała, musiałaby pani sięgnąć do swojego serdecznego przyjaciela, który panią podwoził samochodem po rozmowie w radiowej „Trójce”, czyli niejakiego Urbana. Jedynie tam mogłaby pani znaleźć coś, czym próbowałaby mnie pani skrzywdzić – powiedział Brudziński.

– Kończymy tę rozmowę. Dziękuję panu bardzo, jest pan bardzo niegrzeczny, bardzo nieelegancki – powiedziała do swojego gościa.

Joachim Brudziński nawiązywał do filmu Jacka Kurskiego i Piotra Semki z 1991 roku, kiedy dziennikarka wraz Jerzym Urbanem i Adamem Michnikiem opuszcza radiowe studio.

Jerzy Urban jako szofer Moniki Olejnik i Adama Michnika, Trójka, grudzień 1991 r.
Jerzy Urban jako szofer Moniki Olejnik i Adama Michnika, Trójka, grudzień 1991 r.•YouTube.com

naTemat.pl

 

 

Dodaj komentarz