RSS
 

Ogórek (08.03.15)

 

Przełom w kampanii kandydatki SLD! Magdalena Ogórek… udzieliła pierwszego wywiadu

past, mil, 08.03.2015
Magdalena OgórekMagdalena Ogórek (Twitter.com/@TomaszKalita)

Stało się! Podczas gdy dziennikarze powoli tracili nadzieję na rozmowę z Magdaleną Ogórek, ta nagle zdecydowała się na przełomowy krok w swojej kampanii i zakończyła milczenie. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak udziela wywiadu radiowego. No, to teraz kandydatka SLD na prezydenta chyba może powiedzieć rywalom „szach mat!”.
Kandydatce SLD zarzucano, że w swojej kampanii jest mało obecna w mediach, na konferencjach nie odpowiada na pytania i nie udziela wywiadów. Szef jej sztabu Tomasz Kalita zapowiadał, że Ogórek sama wybierze odpowiedni moment, w którym porozmawia z mediami. – Na wszystko przyjdzie czas. Kampania jest bardzo dobrze zaplanowana i realizowana konsekwentnie. O tym, z kim i kiedy będą spotkania i początek trasy, zdecyduje kandydatka – mówił.
Ten długo wyczekiwany moment wreszcie nadszedł. Dziś. „Szczęśliwcami”, na których pytania Ogórek wreszcie odpowiedziała, są zielonogórscy dziennikarze.

Ogórek udzieliła wywiadu Radiu Zachód oraz Radiu Zielona Góra w trakcie swojej wizyty w Lubuskiem. Rozmowa nie była jednak transmitowana na żywo. Będzie można jej posłuchać jutro o godzinie 8.35 w Radiu Zachód – dowiedzieliśmy się w Sojuszu.

 

TOK FM

Dodaj komentarz