RSS
 

Raskolnikow 4 (13.08.15)

 

Sprawa Rakowisk. Zuzanna M. skazana za molestowanie nieletniej

kad, tko, 12.08.2015
Zuzanna M., oskarżona o mord w Rakowiskach, skazana przez sąd za molestowanie seksualne nieletniej oraz rozprowadzanie marihuany. 18-letnia dziewczyna usłyszała dziś wyrok dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata.
Zuzanna M. 

Zuzanna M. (KWP Lublin)

Sprawa przeciwko Zuzannie M. trafiła do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej z końcem października ubiegłego roku. Według bialskiej prokuratury nastolatka w 2013 r. co najmniej dwa razy uprawiała seks i dotykała intymnie dziewczynę, która nie skończyła 15 lat. 

Molestowanie seksualne i narkotyki

Miało to miejsce za zgodą nieletniej. Szkopuł w tym, że Zuzanna M. w kwietniu 2013 r. obchodziła 17. urodziny, więc jako dorosła została oskarżona o „doprowadzenie ustalonej małoletniej do obcowania płciowego oraz do poddania się innym czynnościom seksualnym”.

18-latka była też oskarżona o to, że rozdawała marihuanę dwojgu swoich przyjaciół, w tym swojemu chłopakowi Kamilowi N. Ile było trawki? Śledczy twierdzili, że „nie mniej niż 0,1 grama”. Sprawa przeciwko Zuzannie M. trafiła do sądu z końcem października. Groziło jej do 12 lat więzienia. Oskarżona nie przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Zbrodnia w Rakowiskach

Zuzanna M. przebywa w areszcie. Jest oskarżona, razem z Kamilem N., o podwójne zabójstwo rodziców chłopaka.

W grudniu zeszłego roku od kilkunastu ciosów nożem w swoim domu w Rakowiskach pod Białą Podlaską zginęli: 48-letni Jerzy N., pułkownik Komendy Głównej Straży Granicznej, i jego żona Agnieszka, nauczycielka języka rosyjskiego w bialskim ogólniaku.

Zabójcy m.in. próbowali odciąć pułkownikowi rękę, a jego żonie poderżnięto gardło. W domu było pełno krwi. Przypominał scenerię horroru gore. Więcej czytaj w artykule o zabójcach z Rakowisk

sprawaRakowisk

gazeta.pl

Dodaj komentarz