RSS
 

Tchórz Macierewicz odpowiada Ewie Kopacz na portalu sowieta Sakiewicza

03 paź

Ewa Kopacz stwierdziła w rozmowie z Moniką Olejnik, iż niektórzy politycy – w tym Macierewicz – nie powinni wyrażać się o Smoleńsku, bo zaraz po katastrofie wzięli tyłek w troki i czmychnęli do Polski.

Nie trzeba było czekać, aby tchórz Macierewicz się odezwał na portalu antypolskim niezalezna.pl (który to jest internetową wersją „Gazety Ruskiej” Sakiewicza).

Otóż „Smród” Macierewicz podpowiada, aby premier Ewa Kopacz powołała nową komisję śledczą:

W gestii pani premier, zgodnie z ustawą o prawie lotniczym, jest powołanie nowej komisji w ramach Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, aby uczciwie, zgodnie z faktami, ustalić przyczyny tragedii smoleńskiej”

Smród Macierewicz nie przyjmuje do wiadomości, że winę za katastrofę ponosi głównie strona polska, bo prezydent fajtapa, a takim był Lech Kaczyński, za wszelką cenę chciał lądować, bo ten „patriota” rozpoczynał kampanię wyborczę. Na tamtym świecie odpowiada za śmierć 95 ludzi. Jasne?

A po katastrofie Macierewicz takiego dostał w tyłku napędu, że w kraju wylądował jak odrzutowiec (jak rysunkowy disneyowski kaczor). Ten napęd z tyłka do tej pory mu leci. Trzeba zatykać nos.

I tak łajza Macierewicz – przepraszam: Smród – chrzani na antypolskim portalu Sakiewicza, „dziennikarza”, który nie mówi po polsku, tylko sepleni.

Beztalencia sowieckie.

 
Komentarze (3)

Napisane przez w kategorii Notatki o polityce

 

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Leszek

  4 października 2014 o 14:58

  Antek nie stchórzył (zresztą możliwe że tak) ale wracał aby zabezpieczyć akta w BBN i tajnej kancelarii z Pałacu Prezydenckiego. Tam to się dopiero działo !!!!

   
 2. ~Radek

  7 października 2014 o 21:18

  Czekajcie, czy Kopacz to ta która przekopywała miejsce katastrofy na metr wgłąb?

   
  • ja

   8 października 2014 o 10:38

   Głąbie, a kto się przekopał? Ziemkiewicz jako kaszalota po pijaku?