RSS
 

„Gazeta Polska Codziennie” na tropie z nosem przy d…pie Cleo i Donatana

11 mar

Tylko w „Gazecie Polskiej Codziennie” mogli wpaść na „genialne” odkrycie, że Krym i hit Donatana i Cleo zbiegają się nieprzypadkowo w czasie.

Rosjanie na Krymie, itd. polityczne pierepałki, a TVP wystawia hit internetu „My, Słowianie” w konkursie Interwizji.

W „GPC” rusofob Piotr Lisiewicz pisze:

Strategie carskie i sowieckie idealnie dostosowują one [rosyjskie służby] do pojawiających się coraz to nowych narzędzi politycznych. Kiedyś te same efekty osiągać chciały, rusyfikując Polaków w szkołach, dziś internet czy przemysł rozrywkowy to naturalne instrumenty ich oddziaływania. CZYTAJ WIĘCEJ

Jeszcze lepsi byli katole z portalu „Polonia Christiana. Prawa strona internetu”, porównali Donatana i Cleo do Hitlera, oskarżając o pogaństwo i demoniczne praktyki.

O-żesz!

Przypomina to przypadek z Kamilem Stochem. Prawica próbowała wmówić, że kask z biało-czerwoną szachownicą to „plunięcie w twarz Putina”.

Prawica jest chora do szczętu. Szkoda gadać, pisać, lepiej tego udanego utworu folkowego posłuchać. Na konkursie Interwizji utwór ma być wykonywany w wersji mieszanej: po polsku i angielsku.

>>>

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Notatki o kulturze

 

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~jacdom1

    12 marca 2014 o 03:05

    Nasza prawica, z lewicowym tzw. programem wyborczym, jest przekłamana i zafałszowana od środka. Czasami mam wrażenie, że oni plotą bzdury, dla samego coś mówienia. Co do Stocha i Jego kasku, dopowiem, że jeszcze mówili iż ta szachownica, była namalowana na .pamiątkę Rurki ze Smoleńska. To chore. Pozdrawiam