RSS
 

Krętacz Rydzyk – jaką dostanie pokutę?

18 mar

 

„Współczuję” o. Rydzykowi. Papież Franciszek dobierze mu się do czterech liter. Nie tylko dyrektorowi Radia Maryja, ale także abp Sławojowi Głódziowi, który poniżał innych księży, przy tym chlał wódę, jak opój.

 

Kilka słów o szantażyście życia publicznego Rydzyku powiedział szef dyplomacji Radosław Sikorski, a nożyce się odezwały.

 

Ks. dr Mariusz Sztaba skrytykował na łamach „Naszego Dziennika” niedawną wypowiedź Radosława Sikorskiego, który stwierdził, że „w Polsce tragedią Kościoła jest to, że dla coraz większej liczby ludzi głos Kościoła jest nieodróżnialny od głosu ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka”. Według duchownego media o. Rydzyka „w pełni realizują służbę prawdzie, dobru i pięknu, służąc Kościołowi i społeczeństwu”, więc o żadnej „tragedii” nie może być mowy.

 

W Kościele idzie nowe za sprawą nowego papieża. Polski Kościół jest w panice, motają wypowiedzi Franciszka, jak mogą. Jeden z największych krętaczy Rydzyk nie może spać spokojnie.

 

Nie będzie już mógł kpić z wiernych i wyprowadzać ich na ulice w „obronie TV Trwam”. A także zdać te maybachy i lexusy, których dorobiłby się na krwawicy najbiedniejszych katolików.

 

Wyobrażam sobie, jak szcza kler ze strachu pod sutannami. O. Rydzyk już wyżyma habit. Będzie go suszył wraz ze swoją osobą na sznurze bieliźnianym. Klamerki na uszy i suszyć winy i grzechy wobec Polaków i Polski. I na piechotę do Częstochowy. Pokutę powinien dostać taką, żeby odechciało się wszystkiego krętaczowi.


 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Notatki o Kościele

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz